Komanda

Pie mums ar mazajiem ķipariem stradā pirmsskolas izglītības pedagogi ar atbilstošu izglītību un darba pieredzi darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem. Kā arī vienkārši pozitīvi, ļoti enerģiski un sabiedriski cilvēki, kas ir labs paraugs bērniem, kuriem gribas līdzināties un līdzdarboties visas dienas garumā.

 

AIGA LEGZDIŅA – PPII “Mans Lācis” dibinātāja

Izglītība –

RTU Inženierekonomikas fakultāte, maģistrantūra

RPIVA 1.līmenis “Pirmsskolas izglītības skolotāja”

Pasakoties tam, ka kļuvu par māmiņu burvīgajai meitiņai Laurai, sāku strādāt pašvaldības dārziņā. Tad arī sapratu, ka mans aicinājums ir strādāt ar bērniem. Tad arī mana omīte un tētis apmierināti smaidīja, jo mūsu dzimtā, kā izrādās, jau 3. paaudze savu karjeru saista ar pedagoģiju…

Iegūsot darba pieredzi pašvaldības dārziņā gan kā lietvede, gan audzinātāja, sapratu, ka jāveido pašai savs bērnudārziņš. Tā radās idejas “zirnītis” par sava uzņēmuma dibināšanu.

Jūs noteiti vaicāsiet: “Kāpēc tieši “Mans lācis””?  Tāpēc, ka katram mums no pirmajām dienām ir nepieciešams kāds ko samīļot, kam uzticēties, kas uzklausīs, sapratīs un vienmēr būs blakus. Un mazajiem bērniņiem bieži šī persona ir rotaļu lācītis. Tāpēc arī bērnudārziņš saucas “Mans lācis”, jo gan veidojot uzņēmumu, gan strādājot tajā mans galvenais mērķis ir radīt mūsu mazajiem draugiem drošu, uzticamu, saprotošu, mīlestības pilnu vidi. Kā nekā daudziem mūsu mazajiem draugiem esam kā otrās mājas, kur tiek pavadīta lielākā dienas daļa. Daudziem tā ir pirmā vieta, kur pavadīt laiku bez mīļās mammītes un kļūt patsāvīgākam. Tāpēc mēs ceram un čakli strādājam, lai katram mūsu bērniņam mēs būtu kā “Viņa lācītis”!

Vēlos arī teikt lielu PALDIES savam vīram Mārtiņam par emocionālo un finansiālo atbalstu uzņēmuma tapšanas brīdī. Par to, ka iedrošināja un noticēja man. Par Lāča vizuālā tēla radīšanu un ideju par ikdienas gaitu atspoguļošanu mūsu lapā. Paldies vecākiem par ieguldīto darbu gan remontarbu veikšanā, gan grāmatvedības jautājumos. Jo mans vīrs ir “Mans lācis”! Paldies!!!

INESE RIŽIJA – vadītāja

Izglītība –

augstakā pedagoģiskā

Izvēlējos šo profesiju, jo “ …gadu gaitā, strādājot dažādus darbus un meklējot “to īsto – manējo”, ik pa laikam esmu atgriezusies pie bērnu auklēšanas un audzināšanas gan kā privātauklīte, gan kā savu bērnu mamma, gan vairākus gadus nostrādājot pašvaldības bērnudārzā. Pienāca mirklis, kad sapratu: “Jā, tas ir tas īstais – manējais.” Tagad varu skaļi teikt:”Tas ir mans mūža aicinājums!”- jo bērnu neviltotie smaidi, atplestās roķeles un apskāvieni, dziļie skatieni man acīs, tā ir lielākā balva par man izvēlēto profesiju.

Vismīļākā nodarbība ar bērniem – “…jebkura nodarbe, kas bērnos raisa prieku, interesi un pozitīvas emocijas, kad jūtos vajadzīga un ļoti gaidīta.”

Dzīves moto – “…es to spēšu un izdarīšu! Jo neviena neveiksme mani nesalauzīs, tāpēc ka es mācos no kļūdām un nepadodos. Tādējādi neveiksmes mani padara tikai stiprāku un gudrāku.”

Brīvā laika vaļasprieki – “… vissvētīgākais ir atpūta ar ģimeni. Kas var būt labāks par kopīgu laba kino noskatīšanos un pasēdēšanu kādā suši restorānā (mums ļoooti garšo ). Ļoti daudz brīvdienu pavadu džudo sacensībās – turu īkšķus par saviem dēliem – manu lepnumu . Ļoti patīk visdažādākā mūzika no klasiskās līdz pat smagam metālam – katram noskaņojumam sava mūzika.

Kaņiera iela 10a LĀČUKU grupa:

SANTA ZARIŅA – pirmsskolas izglītības skolotāja

Izglītība – augstākā pedagoģiskā

Darba pieredze – kopš 2012. gada pirmsskolas izglītības skolotāja

Izvēlējos šo profesiju, jo “ …pavisam nejauši aizbraucu līdzi draudzenei uz augstskolu, viņa gribēja iestāties pedagogos. Tā kā man bija neliela pieredze kā skolotāja palīgam bērnu dārzā, tad nolēmu, ka arī vēlos studēt par skolotāju. Vispirms gan biju pamēģinājusi studēt juristos, bet ātri vien sapratu, ka tas nav mans lauciņš….. un labi, ka tā.”

Vismīļākā nodarbība ar bērniem – “…patīk viss radošais – zīmēt, līmēt, veidot utt. Vēl man patīk tādas vienkāršas un praktiskas lietas vakaros, kad visi sasēžamies pie galda – vieni mācās burtiņus, citiem palīdzu ar šķērītēm darboties, vai arī paspēlējam kādu galda spēli, liekam puzles. Man ļoti patīk klausīties bērnos. Kopā piedzīvoti daudzi jautri brīži un foršas emocijas.”

Dzīves moto – “…man nav tāda konkrēta moto, gadu gaitā tie ir diezgan pamainījušies, bet noteikti piekrītu vārdiem: “Nedari otram to, ko negribi, lai nodara tev.”

Brīvā laika vaļasprieki – “…man ļoti patīk fotografēt. Tiklīdz ieraugu kādu skaistu puķi vai dabasskatu, tā tūlīt tas ir jāiemūžina. Patīk pastaigāties ar sunīti, tas man jau ir kļuvis kā meditācija. Vēl man patīk kino, īpaši labas šausmu filmas un drāmas! Vasarās cenšos pēc iespējas vairāk laika pavadīt dabā. Izbraukājam Latviju krustu-šķērsu

LAURA TULINSKA – pirmsskolas izglītības skolotāja

Izglītība –

augstākā pedagoģiskā,

humanitāro zinātņu bakalaura grāds vēsturē

Darba pieredze – kopš 2012. gada pirmsskolas izglītības skolotāja

Izvēlējos šo profesiju, jo “… tā ir radoša. Tu vienmēr esi kustībā, un mazie bērni dod daudz prieka un sirsnības.”

Vismīļākā nodarbība ar bērniem – “… zīmēšana, rotaļāšanās, svētku svinēšana un visas citas nodarbes, kuras raisa pozitīvas emocijas.”

Dzīves moto – “Nekas nav neiespējams!”

Brīvā laika vaļasprieki – “… gleznošana, riteņbraukšana, būšana dabā.”

KARĪNA HODANOVIČA  pirmsskolas skolotāja palīgs

Izvēlējos šo profesiju, jo “… auklēju bērnus privāti un man tas labi padevās un patika.”

Vismīļākā nodarbība ar bērniem – “… jebkuru brīvu brīdi patīk pavadīt ar bērniem kopīgās rotaļās. Gandarījumu sagādā, kad, apsēžoties uz paklāja, mani “aplenc” bērnu bariņš, kas pieprasa uzmanību, mīļumu un jautru paspēlēšanos. Man labi padodas podiņmācība un audzināšana.”

Dzīves moto – “… nav konkrēta…. viss atgriežas kā bumerangs – gan labais, gan sliktais. Tāpēc šodien teikšu tā:” Dariet vairāk labus darbus!!!”

Brīvā laika vaļasprieki – “…pastaigas mežā, neko nedarīt, spēlēties ar suni… skatoties kāds noskaņojums, tāds arī vaļasprieks.”

Kaņiera iela 10a LĀCĒNU grupa:

INA DRUGOVEIKO – pirmsskolas izglītības skolotāja

Izglītība – augstākā pedagoģiskā

Izvēlējos šo profesiju, jo “ … sajūtas, esot kopā ar bērniem, nav vārdos izsakāmas. Mīlu bērnus un mīlu pavadīt laiku kopā ar viņiem. Bērni – tas ir pats gaišākais un mīļākais. Viņu apskāvieni un smaidi ir pats labākais un skaistākais, kas var būt. Emocijas…. neaprakstāmas!!!

Vismīļākā nodarbība ar bērniem – “… patīk kopā ar bērniem darīt visu – gan zīmēt, krāsot, padejot un padziedāt….. arī padauzīties un uz mirkli aizmirst, ka esi pieaugušais

Dzīves moto – “… misēkļi ir soļi uz progresu. Ja tos nepiedzīvo, cilvēks neattīstās. Jāriskē un jāļauj sev zaudēt, un jāmēģina atkal. Jāmēģina, kamēr sanāk. Ja nesanāk – jāmēģina, kamēr sanāk !!! Jāmācās, jāaug un jāattīstās! Galvenais – NEKAD NEPADOTIES!!!

Brīvā laika vaļasprieki – “… vasarā izvēlos aktīvas nodarbes un ceļošanu, iepazīstot Latviju un citas valstis. Dievinu riteņbraukšanu! Aukstajos rudens un ziemas vakaros labprāt ietinos sedziņā ar karsti kūpošu tēju un grāmatu rokās.

MARINA DJATLOVA – pirmsskolas skolotāja palīgs

Izvēlējos šo profesiju, jo “…patīk bērni, patīk rotaļāties ar viņiem, vērot un iejusties mazo ķiparu pasaulītēs.”

Vismīļākā nodarbība ar bērniem – “…pastaigas dabā, kopīga grāmatu lasīšana.”

Dzīves moto – “…Solis atpakaļ – arī ir solis… Neveiksmē veiksmi atrast – ir uzvara pār sevi…”

Brīvā laika vaļasprieki – “…joga, volejbols, skriešana, telpu dekorēšana, pasākumu rīkošana un organizēšana.

Raunas iela 64:

LORENTA LAPIŅA – pirmsskolas izglītības skolotāja

Izglītība – augstakā pedagoģiskā

Izvēlējos šo profesiju, jo “…jau no bērna kājas esmu ar to saskārusies, ne tikai pieskatot un palīdzot mācībās ģimenes locekļiem, bet arī lielā mērā tādēļ, ka tā vairāk jau sākusi palikt kā ģimenes pofesija, jo mana mamma un māsa ir izvēlējušās tieši šo profesiju, tādēļ tas jau, varbūt, ir gēnos. Kā arī ilgu laiku domājot – kas es varētu būt, kad izaugšu? Vai, kur es sevi redzu? Iedomās jau ilgu laiku atbilde bija – audzinātāja bērniņiem. Tieši šajā darbā es jūtos labi un tāda, kāda es esmu, šeit nekas nav jātēlo, bet galvenais – sadraudzēties ar bērniem un būt viņiem par skolotāju, palīgu, atbalstu, draugu.

Vismīļākā nodarbība ar bērniem – “…vislabāk ar bērniem man patīk kopā radīt mākslu, atvērt viņos radošumu un mīlestību pret krāsām, dažādiem dabas materiāliem un citiem priekšmetiem, ar ko var veidot skaistas un iteresantas lietas. Dziedāt dziesmas, spēlēt rotaļas, kurās var iedomāties sevi citā tēlā un ar aizrautību tajā iejusties, kas sagādā prieku arī mazajiem draugiem.

Dzīves moto – “…kā savu dzīves moto es varētu iedomāties –“ Dzīve tomēr nav tik īsa, lai nepietiktu laika būt laimīgam un izbaudīt to, kas ir dots.

Brīvā laika vaļasprieki – “…brīajā laikā tamborēju visādus nieciņus, patīk gleznot, bet tas ir tikai tad, kad ir iedvesma un, lai būtu iedvesma, vajag fantazēt un sapņot. Vasarā vislabāk patīk būt laukos un ložņāt pa mežu maliņām meklējot ogas. Peldēties esmu gatava vienmēr tikaj vajag īsto apģērbu un laikapstākļus. Ikdienā, kad neesmu darbā, gatavoju un eksperimentēju virtuvē, lai krātu savas receptes.

DAGNIJA ANDŽĀNE – pirmsskolas skolotāja

Izglītība – augstakā pedagoģiskā

Darba pieredze – 17 gadi

Izvēlējos šo profesiju, jo “… būt skolotājam ir kas īpašs, tā nav tikai profesija, bet gan dzīvesveids. Tā ir profesija, kas dod īpašu bagātību un neparastu mūžīgo jaunību.”

Vismīļākā nodarbība ar bērniem – “… ir viss, kas palīdz viņiem augt un sagādā prieku- bumbas spēlēšana, skriešana, smiešana, mīļošana, dejošana, dziedāšana, mūzikas instrumentu spēlēšana, pasaku stāstīšana, zīmēšana, rakstīšana, līmēšana.”

Dzīves moto – “…dzīve ik dienu tev piedāvā iespējas (mācīties un pilnveidoties), un tikai tavās rokās ir izvēle, drosme un griba būt laimīgam – darīt to, kas tev sagādā patiesu prieku! Un atceries, ka jebkurā sfērā – gan sportā, gan biznesā, gan attiecībās – savu sapni piepildīs cilvēks, kas tic. Bez ironijas un tieši: ticība ir augstākais spēks! Notici sev un tev viss izdosies!

Brīvā laika vaļasprieki – “… riteņbraukšana, distanču/kalnu slēpošana, skriešana, lasīšana, rakstīšana, dziedāšana, pasākumu organizēšana un citas labas nodarbes (es protu garšīgi gatavot ēdienu).”

MAIJA CVETKOVA – pirmsskolas skolotāja palīgs

Izvēlējos šo profesiju, jo “… pati esmu izaudzinājusi trīs bērnus, un bērnu mīļie apskāvieni ir neatņemama dienas sastāvdaļa.”

Vismīļākā nodarbība ar bērniem – “… man patīk redzēt viņu priecīgās sejas, kad viņi ir paveikuši kādu darbiņu

Dzīves moto – “… dzīve ir izaicinājums – pieņem to! Dzīve ir mīlestība – dalies tajā!!!”

Brīvā laika vaļasprieki – “… noskatīties labu kino, pastaiga gar jūru un, protams, neko nedarīt.

Vārnu iela 11:

LAURA TULINSKA – pirmsskolas izglītības skolotāja

Izglītība –

augstākā pedagoģiskā,

humanitāro zinātņu bakalaura grāds vēsturē

Darba pieredze – kopš 2012. gada pirmsskolas izglītības skolotāja

Izvēlējos šo profesiju, jo “… tā ir radoša. Tu vienmēr esi kustībā, un mazie bērni dod daudz prieka un sirsnības.”

Vismīļākā nodarbība ar bērniem – “… zīmēšana, rotaļāšanās, svētku svinēšana un visas citas nodarbes, kuras raisa pozitīvas emocijas.”

Dzīves moto – “Nekas nav neiespējams!”

Brīvā laika vaļasprieki – “… gleznošana, riteņbraukšana, būšana dabā.”

VIZBULĪTE BLŪMENFELDE – pirmsskolas izglītības skolotāja

Izglītība –

augstākā pedagoģiskā

Izvēlējos šo profesiju, jo ”…lai būtu bērna draugs, rotaļu biedrs un palīgs atklāt lielos pasaules brīnumus.”

Vismīļākā nodarbība ar bērniem – “… kopā ar bērniem izzināt visu, kas kustās un nekustās. Klausīties, skatīties un jautāt “kāpēc”.Meklēt un atrast vislielākos pasaules dārgumus. Stāstīt un dziedāt par visu, kas uz sirsniņas. Un augt kopā!

Dzīves moto – “…esi smaidīgs, pozitīvs un dari lietas, kas dara tevi laimīgu!”

Brīvā laika vaļasprieki – “…Latvijas apceļošana ar divriteni, dziedāšana līdzi visādām dziesmiņām, cikot, cakot un uzburt brīnumiņus, čubināties ap puķītēm un būt kopā ar mīļajiem.”

ANITA VILGUTE – pirmsskolas skolotāja palīgs

Izglītība – augstākā pedagoģiskā – maģistra grāds

Darba pieredze – 30 gadus nostrādāju par bioloģijas, ķīmijas, ģeogrāfijas un citu priekšmetu skolotāju. 5 mēnešu garumā biju privātauklīte vienam mazam, mīļam “bosikam”

Izvēlējos šo profesiju, jo “ … ļoti mīlu bērnus, viņu neviltotās emocijas sagādā gan prieku, gan pārdomas. Tas mudina nekļūt vienaldzīgai pret apkārtējiem.”

Vismīļākā nodarbība ar bērniem – “… samīļošana, ja mazais cilvēciņš to vēlas. Māku nolaisties līdz bērnu līmenim un vienkārši pablēņoties ar viņiem . Dzīve kļūst gaišāka no bērnu smiekliem!!!”

Dzīves moto – “… tas dažādās situācijās un, laikam ejot, mainās. Šobrīd esmu gandarīta, ka esmu iemācījusies sev pateikt :”Par to es padomāšu rīt!”

Brīvā laika vaļasprieki – “… patīk minēt krustvārdu mīklas, kas neļauj ierūsēt smadzenēm. Labprāt laiku pavadu dārzā, ko es saucu par bezmaksas fitnesu svaigā gaisā Gandarījumu sagādā iespēja rušināties pa zemīti un apčubināt augus, sevišķi puķes. Vislielākais prieks ir vasarā no rīta aiziet uz izravētu puķu dārzu un ieraudzīt, ka atkal kaut kas ir uzziedējis. Vasarā abi ar vīru braucam apskatīt kādu neredzētu Latvijas vietu.